Proč jsme si zamilovali NATU

Natu 100% přírody

 

My ve Světě bedýnek máme rádi značky, které dělají věci jinak, poctivě, opravdově a srdcem. A proto jsme rádi, že vám můžeme představit NATU. Pokud jste na tuto značku zatím nenarazili, tak je to poslední novinka, kterou můžete objednávat exkluzivně u nás.

NATU je tým nadšenců do zdravého životního stylu, přírody a sportu. Když tohle všechno spojíte, vzniknou 100% přírodní produkty. NATU má v nabídce oříšky, sušené plody, semínka, oříšková másla, superpotraviny, nápoje, luštěniny, obiloviny, čaje, bylinky, zdravé mlsání a dokonce přírodní kosmetiku a spoustu dalšího. Jejich produkty jsou 100% přírodní, bez chemie, konzervantů, barviv, bez umělých sladidel, dochucovadel a škodlivých éček. Potraviny jsou přirozeně bezlepkové a bezlaktózové, takže si na nich může pochutnat opravdu každý. Většina výrobků je vyrobena ručně a balena do 100% nebo částečně recyklovatelných obalů.

 

Milujeme NATU, protože si zakládají na:

  • Kvalitě surovin – pro své zboží vybírají jen ty nejkvalitnější suroviny, přitom dbají i na rozumnou a férovou cenu pro zákazníka. Je pro ně důležitý původ, způsob pěstování, proces výroby a celková kvalita, která projde přísným testováním v NATU. Vybrané produkty pro vás mají i v BIO kvalitě.

 

  • Ověřeném původu surovin – Stejně jako u nás ve Světě bedýnek i v NATU znají své dodavatele osobně. Vstupní suroviny nakupují přímo od pěstitelů a výrobců, se kterými mají přátelské vztahy. Upřednostňují lokální zdroje a farmáře. Jen díky tomu si v NATU dokáží pohlídat výslednou kvalitu produktů.

 

  • Moderním přístupu k surovinám – V NATU vybírají pro své zákazníky jen to nejlepší, a tak máte na možnost ze širokého výběru superpotravin a potravin s bohatou nutriční hodnotou obohacenou o důležité vitamíny, minerály a další látky prospívající zdraví.

 

  • Nutričně vyvážených a funkčních surovinách – V NATU ví, jak je důležité tělo živit těmi správnými věcmi. Ať už chcete být zdraví, nebo si dopřát to nejlepší při sportu a pohybu. Proto v jejich nabídce najdete účelové potraviny a doplňky pro každou potřebu. Jsou nejen zdravé, vyvážené složením, ale hlavně i chutnají.

 

  • Ruční výrobě – Lidský faktor je při výrobě důležitý, proto jsou produkty NATU vyráběny převážně ručně, s péčí a láskou k tomu nejlepšímu z naší přírody.


 

Co objevíte z NATU na bedýnkách?

Ořechy z NATU 100% kvality

Přichystali jsme si pro váš širokou nabídku oříšků, sušených plodů, ovoce a semínek. Ochutnejte třeba naše oblíbené pistácie, arašídy, mandle, makadamiové oříšky nebo pekany. Oříšky jsou zdrojem zdravých tuků, obsahují vitamíny B, E a jsou bohaté na minerály. Budou skvělou svačinkou mezi jídly, můžete je přidat do domácího müsli nebo granoly, do kaše, nebo jimi posypejte salát či polévku, Umleté je využijete třeba do těsta na sladké dezerty a dorty.

 

https://www.svetbedynek.cz/category/susene-ovoce-orechy-a-seminka/

Potřebujete občas doplnit energii, nebo si chcete jen zdravě zamlsat. Vyzkoušejte liofylizované kiwi, ostružiny, maliny, borůvky, jahody nebo černý rybíz a další sušené ovoce. Je šetrně sušené mrazem a díky tomu si zachovalo maximum svých původních vlastností, včetně barvy, vůně, chuti a vitamínů.

Raw bonbonky bez cukru, barviv a konzervantů

Jestli rádi snídáte müsli a kaše, vyzkoušejte snídaňové superkaše NATU. Jsou plné samých dobrot, obsahují bezlepkové vločky, semínka, ovoce, nebo oříšky. Jednoduchý tip na rychlou a vyváženou snídani. Pokud vás někdy chytne mlsná, zažeňte ji raw bonbony, máme je hned v několika skvělých příchutích. A máte to bez výčitek :)

 

Pro všechny, co pečují o své tělo a chtějí mu dopřát to nejlepší zevnitř, omrkněte nabídku superpotravin z NATU. Máme pro vás Guaranu, mladý ječmen, Maca prášek, Matcha čaj, BIO Chlorelu, Baobab co Acai a další.

A pokud byste od NATU viděli na bedýnkách i další produkty, klidně nám o ně napište na FB.